18 July 2013

WUJASZEK LIESTYLE* BDAY PARTY

Chcociaż pogoda nam nie dopisała i o 21szej ulewa zapowiadała totalną katastrofę, najtwardsi zawodnicy postanowili i tak świętować ze mną urodziny.
 Poniżej widzicie screeny oraz linka do video, na którym widzicie klimat późnych godzin nocnych zakrapianych nie tylko deszczem, a obok niego dzień po z najsłodszą blondynką jaką poznałem w te wakacje. Niech żałują Ci, którzy nie wierzyli, że się rozkręci, ale z drugiej strony i tak do tego wrócimy. Pool party musi trwać, a dobre cycki to mokre cycki więc rachunek jest prosty.
 Jestem przekonany, że jeszcze spotkamy się z Panią z filmu i to bardzo niedługo. Tym razem będzie to prawdziwe wejście smoka, ponieważ Pani ma potencjał i wszystkie atuty, o których mogłem tylko pomarzyć, aby spotkały się w jednym ciele. Krótko mówiąc: nagrywamy dalej!
 Nie ma co przedłużać - oglądajmy i czekajmy na kolejną imprezę z serii LIESTYLE PARTY HARD - tym razem w pełnym słońcu, bo deszcz dwa razy się nie zdarza. Jebany.

PS. Jutro ( 19. 07) odpalamy SOLAR BEACH BAR we Władysławowie więc jeśli ktoś chce machnąć baniaka to zapraszam :)

LINK DO FILMU JEST TUTAJ :)No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=