09 July 2013

#AIRMAXSTUDIO

W tym roku Airmaxy Nike obchodzą swoje urodziny. W związku z tym sporo smaczków!
Jest wydarzenie na fejsiku, w ktorym macie wszystko opisane TUTAJ
W telegraficznym skrócie: możecie zaprojektować i wydrukować na miejscu swoją wlepę, a dodatkowo wygrać bilety na piątkowy koncert DIPLO!!!


Powstała też fajna, nowa rzestrzeń na ulicy Nowy Świat 49 w Warszawie. Właśnie tam codziennie od 12:00 do 22:00 będziesz mógł stworzyć swoją naklejkę i wydrukować ją na miejscu. Nie pisałbym o tym gdybym sam nie zaangażował się w akcję. 
 Nie trzeba być wróżbitą Maciejem, żeby domyśleć się, że już mam swoje bilety na DIPLO dla siebie i swoich przyjaciółek. Szykuje się doby konert, a po nim konkretny after w ISKRZE! Po tym afterze już w sobotę 13 lipca odbędą się URODZINY WUJASZKA i w ten sposób ten niewinny lipcowy weekend zamieni się w pasmo uciech i rozkoszy, którym nie będzie końca :)

Tu trochę informacji dla sneakerheadów i poduszki żeby sobie przycupnąć w ten lipcowy skwar.

 To jest widok z wewnątrz i dotykając tego białego kółka można przenieść się w czasie.

Bilety wyglądają tak - ja już mam swoje :P a jeśli Ty też chcesz mieć swoje to wbijaj TU i postępuj według instrukcji czyli:
projektujesz naklejkę
odbierasz ją na ul. Nowy Świat 49
liczysz przy okazji na szczęście, że jesteś w pierwszym tysiaku i dostaniesz bileciki na DIPLO :)


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=