11 June 2013

Nowy tshirt liestyle* - SHAKEN, NOT STIRRED

Dziewczyny Bonda to wdzięczny temat. Gorące noce, które nadchodzą wielkimi krokami to idealny moment na przypomnienie sobie jak to się robi za granicą. U nas może nie z takim rozmachem, ale na pewno z równie ładnymi, a może nawet ładniejszymi dziewczynami, niż zdarzało się Jamesowi flirtować. 
 Nowy tshirt liestyle* nawiązuje nazwą do przygód dzielnego agenta, a właściwie do dziewczyn jakie lubił i jakie lubię ja - wstrząśnięte, nie zmieszane - z takimi wieczory są prostsze, a noce upojne. Życzę Wam oraz sobie jak najwięcej przygód tego typu i zapraszam na WWW.LIESTYLE.PL w celu wymiany hajsu na szczęście.
A propos nocnych wojaży to cykl LIESTYLE PARTY HARD rozwinie skrzydła na dobre w czasie wakacji. Będzie to okazja do klubowego jak i plenerowego szaleństwa z cyckami w tle, ale o tym jeszce Wam wspomnę. Póki co rozgrzewajcie gardła i mroźcie wódeczkę na 29ego w MONO. Melanż nas pochłonie - to nie czas na 5tą Beethovena, a raczej na 36tą Wu-Tanga :P - Na zdrowie, mordeczki i do zobaczenia!!!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=