14 June 2013

Filmy liestyle* - sezon 2013

Wujaszek planuje cały set krótkich video liestyle*. Zapewne wakacje 2013 przyniosą nam dużo dobrego i będziemy mogli nacieszyć oczy tym, co najbardziej lubimy  (* )(* ) 
 Zdjęcia zaczynamy tak naprawdę lada moment. Jeżeli uważasz, że powinnaś - napisz na CASTING@LIESTYLE.PL i zostań bohaterką jednego z nich. Nie będę opowiadał o tym jakie to super i ile wniesie do Twojego życia. Po prostu zrób to :)


Upewnij się tylko czy masz już 18 lat, wolne w czerwcu, lipcu lub sierpniu i że na Twój widok gwiżdże ktoś więcej niż tylko wiatr na klatce schodowej i łebki pod blokiem. Nie musisz być gwiazdą osiedla, możesz mieć na imię Carmen ( nawet jeśli jesteś blondynką), możesz zaciągać, mieć zeza ( opcja ciemne okulary), i ważyć więcej niż Twój brat z gimnazjum. To nam po prostu nie przeszkodzi. Miej czyste paznokcie, świeże włosy, nie szuraj butami i nie słuchaj Biebera. Reszta jakoś się potoczy.
 Jeśli masz jakieś pytania, nie jesteś pewna albo zapragniesz większej ilości informacji - pisz - CASTING@LIESTYLE.PL

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=