25 December 2011

Nowy tshirt od liestyle* - THE NURSE

Ten tshirt to odpowiedź na Wasze listy, paczki i laurki składane na wycieraczce redakcji liestyle* od momentu, gdy po raz ostatni ukazał się tshirt z serii LIESTYLE* FANTASIES i baliście się, że czarno-białe fantazje już nie wrócą. 
 I stało się! Wróciły! Przed Wami THE NURSE - marzenie wszystkich w miarę normalnych facetów i połowy babek, których faceci umieją tylko niezdarnie miętosić cycki i stukac po ciemku. Któż z Was drodzy czytelnicy nie marzył o takiej miłej dziewczynie, w chwilach gdy gorączka odbierała Wam zmysły, albo symulowaliście żeby nie iść do szkoły. Najlepiej gdyby miała rozpięty fartuch i  M&Msy na tacy ( ta poniżej ma :D ). Mogłaby, nachylając sie i manewrując ciałem,  sutkami rysować kalambury na rozsypanym na tacy cukrze pudrze! 
Mogłaby chodzić dookoła łóżka i co jakiś czas, wykrzykując GIGI, upuszczać chusteczkę, aby zaprezentować dumnie swoje białe majteczki i roześmiać sie przy tym beztrosko. Mogłaby poprawiać prześcieradło, rozsiewając woń swoich tanich, acz zajebistych perfum po całym pokoju i przedpokoju też. Mogłaby siadać tuż przy Was i gasić gorączkę okładem ze swoich młodych piersi, śmiejąc się i sycząc, że niby one takie chłodniutkie, a czoło takie gorące.  Mogłaby pewnie też dawać buziaki na dzień dobry i dobranoc, przed i po każdym posiłku oraz tak bez okazji tylko po to, żeby przypominać o zajebsitości buziaka. Mogłaby pewnie jeszcze o wiele więcej, gdyby tylko była prawdziwa.
 Ja niestety takiej nie spotkałem, ale wierzę w moc przyciągania i nosząc ją na nowym tshircie liestyle* wiem, że kiedyś zupełnie niespodziewanie na spacerze będąc czy zakupy robiąc, zauważę upuszczoną chusteczkę. Wzrok przeniosę na pęcinki, łydki, podkolania <3 i uda... następnie szybciutko na twarz, żeby nie wyjść na chamka i wlepię wzrok w piękne, roześmiane oczy, które zezując rozładują nieco sytuację :) 
 Kiedyś Wam opowiem co mogłoby stać lub stało się później, a może opowiecie mi to Wy - o ile będziecie mieli na sobie jej podobiznę :) 
 Tshirt jak zwykle do kupienia na www.liestyle.pl  

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=