01 January 2012

Nowy tshirt od liestyle* - 2 LINIA METRA


Budowa drugiej linii warszawskiego metra ruszyła już jakiś czas temu. Postanowiliśmy przybliżyć Wam nieco kulisy tej operacji i przedstawić panią inżynier odpowiedzielną za odcinek w okolicach Ul. Świętokrzyskiej.
 W całej operacji bierze udział tylko kilka osób. Pani na 1 planie dowodzi, to jasne. Czasami też zerka na mapę Warszawy czy dobrze kopią. Założyliśmy się z Nią, że nie pokaże cycków w czasie pracy no i przegraliśmy - na szczęście :)
 Facet z tyłu po lewej koło parasola to tzw. Świder - to on wierci tunel przebierając szybko rękami i czasami małą łopatą. W momencie robienia tego zdjęcia siedział na powierzchni, bo lubi w okolicach przerwy obiadowej gwizdnąć na dziewczęta przechodzące obok. Z racji bycia lokalnym bohaterem ma branie i w sumie nie wypada mu odmówić, bo to podobno przynosi pecha. Tym sposobem rucha więcej niż młodzieńcy na Mazowieckiej i Foksal weekendami razem wzięci.
 Deska pomalowana w czerwone i białe pasy oddziela teren budowy od regularnego życia Warszawy. Jak widać jest niemal nie do sforsowania. Jest wiecznie świeżo pomalowana i nikt nie chce ujebać sobie spodni, więc siła rzeczy nikt nie wchodzi. 
 Koparka po prawej z tyłu tak naprawdę nie pomaga w kopaniu tylko pani inżynier kręci bączki  albo wozi Świdra na wysięgniku, a ten podgląda dziewczyny na 1 piętrze sąsiedniego bloku. 
 Wujaszek Liestyle* zaprzyjaźnił się z nim niemal natychmiast i po dziś dzień wpada czasami trochę pomachać łopatą żeby na fejmie Świdra przytulić parę cycuszków.
 Wniosek jest prosty - chcieć to móc, a na Politechnice nie studiują same brzydkie dziewczyny, czego dowodem jest śliczna Pani inżynier, którą możecie spotkać na Świętokrzyskiej albo mieć już na zawsze na swojej koszulce.
 Tshirt jak zwykle do nabycia na www.liestyle.pl  No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=