18 December 2011

Nowy tshirt od liestyle* CYCKI SE USMAŻ


Nowy tshirt, który widzicie poniżej,  to z jednej strony ukłon w kierunku Siary z Kilera,  z drugiej wspomnienie niezapomnianej serii liestyle* CZIKSY GOTUJĄ :) a z trzeciej strony pomysł na... :)

 Do usmażenia cycków rzecz jasna nie doszło, ale utaplaliśmy je w rozbełtanym jajku i posypywaliśmy przyprawami oraz panierką. Dziwne uczucie, ale warto spróbować. Podejrzewam, że równie przyjemne dla jednej i drugiej strony. Może się to wydawać lekko chore, ale w sumie już tak niewiele rzeczy cieszy, że trzeba sobie urozmaicać życie.
 Jest to zarówno świetna terapia dla par, konkubinatów i małżeństw w każdym wieku jak i sposób na podryw czy przekroczenie granicy zwykłego chodzenia i przejście do etapu eksperymentów.

 Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Wasza partnerka [czy Ty ( jeśli czyta to partnerka :P )] smażąc kotlety, niczego nie podejrzewając nuci ulubioną melodię i lekko odpływa otumaniona zapachami z patelni. Zachodzicie ją od tyłu i zręcznym ruchem zdzieracie z niej bluzkę czy cokolwiek tam ma. Sprawdźcie najpier czy nie trzyma jakiegos widelca czy łopatki do naleśników, bo odruchowo może Wam zafundować cios z półobrotu. O ile do tego nie doszło drugą rękę nurzacie w rozbełtanym jajku i przykładacie do piersi ukochanej. Rozprowadzacie jajko ruchem okrężnym, nie trzymając się jednej trasy, że niby macie fantazję i sporo doświadczenia w tym temacie. Ona już spokojna - bo przecież czytała tego bloga - wie, czego może się spodziewać i sama podsuwa Wam Kamisy,  Kucharki i Wegety. Niczym lokomotywa zaczyna rozpędzać raz lewą raz prawą pierś podrzucając je do góry. Wy, niczym raperzy szampanem, posypujecie ją ziarnami gorczycy, solą i tartą bułką. Ona nieco ugina kolana i zaczyna baunsować, Wy też. Kotlety się palą, ale stać Was więc dalej tańczycie. Ona już zamiata pupką podłogę, Wy nie, bo Wam się nie chce. W tym momencie albo spalicie misję albo dajecie jej buziaka i odchodzicie kawałeczek do przedpokoju czekając na rewanż. Oczywiście nie rozmawiacie później o tym w łóżku, bo trochę głupio, ale jedno i drugie tylko czeka na sobotnie zakupy w Tesco, aby porozumiewawczo mrugnąć do siebie na dziale z przyprawami i podnieść sobie ciśnienie w oczekiwaniu na swoje własne kuchenne rewolucje.
Tshirt jak zwykle do kupienia na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=