11 December 2011

Nowy tshirt od liestyle* BAD SANTA

Święta za pasem i czas rozejrzeć się za prezentem gwiazdkowym. Przygotowaliśmy dla Was świąteczny tshirt w sam raz na tę okazję! Najpierw jednak przyjrzyjmy się zdjęciu.
 Tym razem sięgamy pamięcią do początków lat 90tych kiedy mikołaj-sąsiad, dozorca albo czyjś stary  przynosił prezenty w folii i sam fakt, że były tam słodycze i były kolorowe powodowało ślinotok i entuzjazm porównywalny z pierwszym podglądaniem dziewczyn na koloniach. Broda na gumce i okulary jak denka od popielniczki miały go sprytne zamaskować i tak też się działo, bo każdy chciał wierzyć, że mikołaj istnieje naprawdę. Ważne było tylko to żeby dobrać się do celofanowego zawiniątka i przyporządkować od 1 do 5 co konsumujemy od razu, a co zostawiamy na później.
 Dzisiaj już trochę ciężej dogodzić i prezenty już tak bardzo nie cieszą, ale może po prostu trzeba dwa razy bardziej się wysilić i samemu narysować laurkę albo zmontować ludzika z kasztanów zebranych 2 miesiące wcześniej. Debilnie brzmi, ale działa na wrażliwe kobiece serca i koniec końców opłaca się z nawiązką :)
 Nasz mikołaj to mix wspomnień i teraźniejszych zajawek na cycki. Miejmy nadzieję, że zabawa w BAD SANTA ( widoczna na zdjęciu) i u Was zaowocuje takim entuzjazmem osoby obdarowywanej. Pamiętajcie tylko, że tego rodzaju rozrywka wyklucza raczej najbliższą rodzinę i zwierzęta. Doskonale za to spisują się sąsiadki, koleżanki i matki kumpli. Powodzenia!
 Tshirt jak zwykle do nabycia na www.liestyle.pl  
No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=