04 December 2011

Nowy tshirt od liestyle* DO IT YOURSELF

Widmo kryzysu zawisło nad miastem. Mało tego! Widmo kryzysu zawisło nad Państwem, a może nawet nad całą Europą!!!
 Jedzenie czy alko jakoś się ogarnie, ale co z siłownią??? O karnetach miesięcznych można zapomnieć. Pojedyncze wejścia tym bardziej wydają się głupotą. Osiedlowe siłki nie przewidują obecności dziewczyn...
 Co z ekwipunkiem?! Upragnione torby na ramię z logo zachodniej marki sportowej też raczej można odpuścić. Fajne opaski w krokodyle trzeba będzie zastąpić odpowiednikami z promocji fajek. Jedynie hantle są spoko, bo w Tesco zawsze mieli spoko hantle. Powiedzmy sobie to otwarcie. Nie stać nas!
 Czas na domowe rozwiązania. Czas na powrót do DIY - DO IT YOURSELF! 
 W domowym zaciszu też można dbać o tężyznę fizyczną. Zróbmy mały przegląd typowego M.
Kuchnia się do tego nie nadaje. Z jednej strony śmierdzi surowym mięsem, z drugiej to raczej teren mamy. Duży pokój, zwany popularnie salonem, też odpada. Okupuje go ojciec. Trochę wiocha przy nim ćwiczyć. Wyśmieje Was i straci resztki nadziei, że macie coś pod czaszką i że warto dalej w Was inwestować. Łazienka wydaje się niby spoko opcją, ale bywa ślisko, a hantlem można rozpruć wszystko od glazury, przez bidet po terkaotę. I to jednym ruchem! W waszym pokoju zwykle i tak wystarczająco śmierdzi żeby oszczędzić sobie dodatkowej porcji cebulowej mgiełki. Cóż pozostaje? PRZEDPOKÓJ! 
 Terra incognita każdego mieszkania. Wolny od podejrzliwych spojrzeń pozostałych domowników, łypiących na Wasze aktywności.
 Nasza przyjaciółka miała to szczęście, że oprócz faktu bycia zameldowaną w mieszkaniu z przedpokojem, wyposażony był on jeszcze w dodatkową warstwę luksusu - boazerię!
 Sunąc ręką po powerzchni niedoheblowanych deseczek, zamykając oczy na większych sękach przenosimy się w świat lasu, spokoju, relaksu. Opierając się plecami o drewnianą ścianę możemy wykonać zjazd w dół i podrapać się po swędzących miejscach. 


 Tymczasowe okraszenie ściany plakatami pozwoli dadać odrobiny kolorytu i luksusu przeciętnemu przedpokojowi. Dodatkwo sprawi, że ćwicząc macie widownię złożoną z Waszych ulubionych mordeczek. Czy może być większa motywacja do prężenia muskułów?! Może jeszcze zdjęcie ukochanej czy rogi jelenia, które wiesza się niejednokrotnie na znak, że stary to kozak i jak chce to potrafi.
 Tak czy siak w kryzysie też można. Bo najciemniej pod latarnią i nie ma to jak w domu.
Tshirt DO IT YOURSELF jak zwykle kupicie poprzez www.liestyle.pl

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=