27 November 2011

Nowy tshirt od liestyle* SHAVE THE BEAVER

"Tonący brzytwy się chwyta" mawia stare porzekadło i niesie ze sobą znacznie więcej warstw znaczeniowych niż mi się wydawało kiedyś. 
Teraz szybki pzeskok do pory roku :D
 Zima ma to do siebie, że bywa zimna i ubieranie się na tzw. cebulkę ma kluczowe znaczenie w obliczu odmrożeń i przeziębień. Dotyczy to zarówno chłopców jak i dziewczynek, ale nie zwykliśmy rozprawiać o płci pozornie rządzącej światem więc pozostańmy przy płci pięknej.
Z jednej strony dylemat estetyczny z drugiej strony względy czysto praktyczne cofają lub pchają rękę po przysłowiową brzytwę.
 Nasza przyjaciółka postanowiła jednak, że melanż w zimie także trwa i na kłódkę swojego kumpla bobra zamknąć nie może. Nie chce też żeby inni jego kumple przezywali go jeżem, buszem, chrustem czy wreszcie po nazwisku - bobrem. Postanowiła więc nie utonąć w odmętach samotności w śmierdzących kapciach, pogryzając kabanosa przed telewizorem. Pewna jedynie słusznego wyboru zerwała z modą lat 70tych raz jeszcze i postawiła sobie za punkt honoru podtrzymywać tę piękną tradycję dzisiaj, jutro i już na zawsze. Bo przyjaźń jest w życiu najważniejsza - pomyślała wykańczając ostatnie kompromitujące pejsy precyzyjnymi pociągnięciami. Uśmiech Mony Lizy zagościł w tym momencie na jej twarzy, a ja już wiedziałem, że chłopakom dwa razy powtarzać nie trzeba :D
 Tshirt do kupienia jak zwykle na www.liestyle.pl 
Bobra można będzie obejrzeć po uprzednim kontakcie z wujaszkiem liestyle* 


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=