06 November 2011

powrót koloru czyli witamy snapy - KUBOTA

 Liestyle* fantasies to przecudowna seria i będziemy do niej wracać, ale robimy mały oddech i wracamy na chwilę do kolorowych snapów :)
 Przed Wami jedyny w swoim rodzaju model KUBOTA, odświeżający wspomnienia naszych starszych fanów i zadziwiający tych młodszych. Że niby klapki? Że to takie fajne?
 Któż 20 lat temu na koloniach nie miał pary granatowych czy czarnych Kubot?! Pytam się! :)
Niektórzy zdradzali klasyka dla Zico, ale to nie to samo. Zazwyczaj po 2-3 dniach luzował się rzep i paluchy zaczynały wyprzedzać klapka ( stąd zamienna nazwa - wyścigówy). Zakładane do nich białe skarpety brudziły się wtedy na stałe w okolicach paluchów, ale było to niczym w obliczu komfortu stóp, jakie zapewniał ten mistrzowski półbut.
 Pamiętamy jak dziewczęta, wyrywane na molo przyjeziornych kurortów np. w Okunince, traciły głowy dla chłopaków w Kubotach. Pluliśmy sobie w twarz, że matki nie zaopatrzyły nas w tym sezonie w parę granatowych bazarówek. Za rok pamiętaliśmy o tym, ale trendy się zmieniły i znowu byliśmy w plecy z macaniem :) Wszystko wyrównało się kilka sezonów później i na tym niezawodnym patencie poruchaliśmy całe wakacje :) ale o tym kiedy indziej.
 Jeżeli gdzieś natraficie na nie to koniecznie kupcie i zróbcie test  - jeżeli to oryginałki to po 3 dniach odklei się literka T.


 Postanowiliśmy przypomnieć nieco przykurzonego klasyka i zmiksować go z naszą przemiłą przyjaciółką. Efekt jest uroczy, a tshirt zapewne zagości szybciutko w waszych szafach i wedrze się do pierwszej piątki ulubionych.  Tylko na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=