22 November 2011

LIESTYLE* x PROJECT ALBUM


Efekt współpracy liestyle* i Project Album zobaczycie na zdjęciu poniżej, a w tegorocznym, już trzecim wydaniu Project Album znajdziecie najważniejsze adresy z branży mody i urody, lajfstajlu i szeroko pojetej kreacji wizualnej. Zerknijcie tutaj: http://www.projectalbum.pl 
 Zdjęcie powstało dość spontanicznie, ale w bardzo miłej atosferze i fantastycznych okolicznościach zamieszek 11 listopada pod naszymi oknami. 
 Dziewczyny na zdjęciu mieszkają raczej daleko od szosy, czego nie kryją i za to je pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia.
 Wyszliśmy sobie ze śmieciami, a tu dwie dziewczyny we flekach siedzą w bramie i kombinują jak nie dostać od jednych albo drugich. 
 Kurtki miały po ojcach, bo ciepłe i dobre w góry bo odblaskowe, ale nie przewidziały, że mogą wiązać się także z kłopotami.
 My jako dżentelmeni zaprosiliśmy na górę i poczęstowaliśmy papieroskiem na uspokojenie. Dziewczyny z pustymi rękami jednak nie przychodziły - przywiozły ze sobą z Lublina wiśniówkę i cytrynówkę! No to oczy nam się zaświeciły jak Wellmanowej u Gesslerowej.
Jedna powiedziała, że musi odpocząć, usiadła i niechybnie rozlała kieliszek wiśniówki lubelskiej na moim nowym PROJECT ALBUM 3 ( product placement w historii :D ). 
Zeźliłem się trochę, ale zanim zdążyłem coś powiedzieć - ta druga podniosła bluzkę i pomachała cyckami na znak pokoju krzycząć DISCO INFERNO!!! Zadziałało momentalnie.
 Później było już tylko fajniej i fajniej i dostaliśmy zaproszenie do Lublina więc niedługo tam pojedziemy z aparatem i zbadamy tamte okolice w poszukiwaniu kolejnych przygód.
 Tshirt do kupienia jak zwykle na www.liestyle.pl 


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=