27 August 2012

Nowy tshirt liestyle* ADVENTURE

Przygoda! Któż z Was na to hasło nie doznaje galopu myśli i obrazów przelatujących przed oczami, możliwych scenariuszy i ich finałów. W sumie mówią, że jaki zbok taka fantazja, ale wujaszek raczej oscyluje wokół gładkich romansów niż hardkorowych wojaży. Kto brudnych myśli nie miał niech pierwszy rzuci kamieniem, najlepiej w szybę sąsiadki, to może wyskoczy w bieliźnie :)  BETON!
 Wakacje powoli dobiegają końca. Każdy pewnie przeżył jakieś wakacyjne niespodzianki, a może tylko kilka rozczarowań i randek z klawiaturą. Wujaszek liestyle* na brak przygód narzekać nie mógł, a jedna z nich wydarzyła się na górskim szlaku, gdzie młodą turystkę z Kętrzyna obtarł but.
Jako doświadczony traper, miałem ze sobą namiot, plasterki i gin lubuski. Odpowiednia kombinacja tych trzech elementów, w towarzystwie szelmowskiego uśmieszku, zadziałała na tyle skutecznie, że JAK RĘKĄ ODJĄŁ nabrało dwojakiego znaczenia. Bo odjął nie tylko ból i obtarcia, ale także guziki z koszuli, które poszybowały powietrznym szlakiem wyznaczonym przez piersi młodej damy. Nagrodą za mój trud był uśmiech nowo poznanej koleżanki i wykrzyczane pełną piersią "dziękuję", a efektem zaparowane okulary i nowe zdjęcia na wujaszkowej kliszy. 
 Koleżanka okazała się bardzo miła, zjedliśmy bigos z jej termosa, zakrapiany moim ginem, wymieniliśmy się numerami i obiecaliśmy sobie, że spotkamy się jeszcze kiedyś. Bo prawdziwa przygoda nigdy się nie kończy :D Preorder tshirtu ADVENTURE jak zwykle poprzez wujekliestyle@gmail.com 
Podaj rozmiar i płeć, czekaj na maila zwrotnego i ciesz się, że niedługo będzie Twoja :)
No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=