27 September 2013

Przeżyjmy to jeszcze raz.

Pada. Siedzę sobie w domu, nie chce mi się nawet chlać, przeglądam stare foty i tyle miłych wspomnień wraca...
 Postanowiłem podzielić się z Wami tym szczęściem, ponieważ niekoniecznie wszyscy pamiętają te zdjęcia. Pochodzą z serii DOTYK PRZEZNACZENIA, którą tworzyłem dla VICE'a. Trochę szalone, trochę głupie, ale przede wszystkim okraszone pięknymi biuścikami. Trzeba pomyśleć nad nową serią :)
 Wszelkie sugestie mile widziane ---> contact@liestyle.pl


 Pamiętam rysowanie tych linii. To była najfajniejsza lekcja geografii, kartografii i geometrii jaką kiedykolwiek przeżyłem. Marker się ścierał i trzeba było poprawiać. Specjalnie wziąłem takiego, ale jeśli tablica nie narzekała to i ja nie akcelerowałem roboty.

Dzisiaj chyba nie zasnę. Siadam do wymyślania nowych nowości. Jeżeli chcecie mi w tym pomóc - biernie lub czynnie ( drogie panie) ---> piszcie na contact@liestyle.pl
 Oby Wasze atuty zainspirowały mnie do działania. Chociaż dzisiaj miałem nie pić to jednego jednak przechylę. Za cycki, moi mili! Za cycki!!!

PS. Ciotka ma jakieś promocje na WWW.LIESTYLE.PL bo ma ciśnienie na nowy piekarnik.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=