25 September 2013

ORIGINAL SOURCE uptodate festiwal BIAŁYSTOK, 20-21 września 2013 r. - takie bardziej oficjalne :D

 Wczoraj przeżywałem jak to miło spędzało się czas pomiędzy 1 a 2 dniem festiwalu w towarzystwie dziewcząt z Podlasia. Dzisiaj zajmiemy się muzyką, wrażeniami estetycznymi i innymi takimi, które cieszą mnie gdy akurat nie jestem w towarzystwie biuścików.

To jest DJ.  

 To nie jest DJ.

Ten też nie.

To jest tłum. Dyskretne buszki ze śmiesznych papierosków zdradzały momentalnie kto się umie bawić i wie jak godnie spędzić weekend. Przyjaciele byli dookoła - wystarczyło tylko ich poznać :)

 Vienio.

To jest DJ. 

 Ręka DJ'a. 

W tłumie nie było lekko. Spotykałem śliczne dziewczyny, niestety z zaborczymi chłopcami, ale zdarzały się też śliczne dziewczyny bez chłopców i te znajomości mają szanse na przetrwanie o wiele dłużej. W związku z tym, że wbijam do Białegostoku już  za miesiąc - trzeba będzie się do nich odezwać. Dziewczyny ze wschodu to skarb!  

 Das EFX - czyli duży z brzuchem i mały bez. Wykonywali kocie ruchy ku szczerej uciesze widowni. Biali nie potrafią skakać, tańczyć też nie - chłopaki zza oceanu udowodnili to niejedokrotnie, tym razem także.

 Dziewczyny w kuszących crewneckach OS z uśmiechami od ucha do ucha zapowiadały dobry melanż. Jak się później okazało - nie wylewały za kołnierz i w ogóle miały poglądy bardzo proliestyle'owe - pozdrawiam je więc gorąco i serdecznie :D 

 Siła, mordeczki i POZDRO TECHNO. Kto nie czai ten borowik.

 Maszyna do szycia tłustych bitów.

TDF oraz przyczajony DIOX. 

 DIOX oraz kawałek TDF'a. Zawiodłem Patryka, bo skończyły mi się bletki. Nie mógł uwierzyć. Przepraszam P. 

 Niby DJ, a jednak hypeman - 2 etaty w jedym czasie. Bystra mordeczka, dobrze kombinuje.

 Konkurs na zgadywanie JAKIE TO ZWIERZĘ? Tu akurat był Jesiotr i lis. Jak widać sporo osób zgłaszało się do odpowiedzi, ale nie zgadł nikt.

Lekcja higieny osobistej. Tłum gapiów już wie jak szorować pachę i będą sobie na pachnąco bujać komunikacją po mieście. Original Source zadbał o wszystko!

Siła spokoju i modny komputer. 

 Ta z prawej wygrała rower, a tej z lewej zapomniałem zapytać o imię i stan cywilny. Była strasznym słodziakiem i jeśli ktoś ją zna to proszę o kontakt ---> wujaszek@liestyle.pl 

 Czyli "więcej ruchów, a mniej pierdolenia i kolorowe staną się szare dni".

 Papier, nożyce, frisbee - chłopaki jak widać przegrali, ale ten z lewej pokazuje jeszcze pistolet i chyba jednak odebrał wygraną. 

 Taniec synchroniczny i iluminacje. Boys-bandy się chowają.

 Zdjęcia konkursowe. Ludzie robią śmieszne rzeczy, jedna pokazuje cycki. Dlaczego nie bylo mnie w jury??? Może było tego więcej?!

 Dziewczyny zobaczyły w fotobudce, że jednak Beata pierwsza nagrała. Tu szydzą z 2Pac'a. W rodzinie Kozidraków zapanowała ulga. Beata już wstała i nie myśli. Są jednak tacy, którzy się z tym nie zgadzają.

 Tak, jest to kolor żółty.

 Opaska VIP. Piła jak VIP - czyli do końca. Miła dziewczyna, wisi mi kawałek wątroby za swoje tempo.

 Kto pierwszy zmacał dmuchany balon OS? Kto niewiadomo kto?

Ludzie i kontenery. Jak świeci to jest miło, szczególnie jak pada. Miejsce ustawek, pierwszych miłości, ostatnich buchów, rozchodniaków szanujących się wzajemnie, namiętnych spojrzeń młodzieży. Serce rośnie.

 Jakie CHANGES???

 W międzyczasie do wygrania był rower. Zasady klarowne i dość proste - narysuj trzepak marzeń - gość przerysował ten rower. Kółko się zamyka.

Jeśli ten z lewej to Damianek, a ten z prawej to Cinek, to chyba mamy przejebane. 

 Wszechobecna mocna kolorystyka przypominała o różnych etapach melanżu. Zieleń o 23iej sugerowała, że już czas na jointy. Szkoda tylko, że zostały w domu ;/

O ile to kolor pomarańczowy, ewentualnie złocisty to zgadłem, że czas na odkręcenie kurka. 

 Molesta w formie - zobaczycie na video - nie tylko ich. Jest moc, jest SIŁA!!!

Wracam tam za rok. Proste!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=