11 March 2013

LIESTYLE* x FLIRTINI x ŁOWCY czyli dzień kobiet 8 marca 2013 C.D.

Tak było w skrócie: zdziczenie, muzyka i cycki :)

 Miko Czajkowski i Zeppy Zep ( to Ci goście po prawej stronie) - oprócz tego, że świetnie grają to hobbystycznie polują na browary niesione nad głowami. Raz namierzone piwsko jest na straconej pozycji. Zawsze.

 Ten w moro to Mentos. Chodził tak całą imprezę żeby mu rzucać precelki na palce wskazujące. On wtedy je łapie i się cieszy jak dziecko pokazując obcym ludziom, że złapał. Taka słabość, a może dodatkowe hobby poza graniem. Potrafi się bawić jak nikt! Ceni też rogale marcińskie, cebularze z Lublina i razowce z importu. Po prostu znawca i koneser pieczywa!

 To chyba ze startówki. Tempo raczej słuszne, dziewczyny przepijały chłopaków, ale właśnie o to nam chodziło więc ta przegrana była faktycznie naszym zwycięstwem. Dały się nabrać, a później mówiły, że one tak specjalnie. Weź tu coś zrozum z tego ;/ 

 Taka miła dziewczyny powiedziała, że może nie ma fajnych cycków, ale z pupy jest zadowolona. No i pokazała mi, a jak pokazała to cyknąłem zdjęcie - muszę się z Nią umówić na zdjęcia, bo cyrkiel się chowa przy takich krągłościach :) 

 Po lewej w uszance stoi kuzyn. Ok 2 w nocy obczaił, że jak się podniesie czapkę to są to słychać coś więcej niż tylko basy i tak już zostawił do samego rana. Docenił tłuste bity, cmokał z uznaniem, zapisywał nazwy kawałków. 

 To po lewej było pite, a pili Ci z prawej i nie przepili. Wszyscy najebani, ale zgodni.

 Beneficjenci weekendu - zawsze szczęśliwi. Wygrywają za każdym razem jak się najebią. To urocze.

Pod klubem spotkałem takie dwie, które chciały mi udowodnić, że mają cycki większe niż ja. Miały rację :)

 Wódka, cola, papierosy, instaxy. Prawie wszystko skonsumowaliśmy.

 Lubię takie elegantki. Kręci mnie jak dziewczyny są ładnie ubrane, chociaż i tak wolę rozebrane.

 Chłopak pożyczył od sąsiada telefon z opcją robienia zdjęć. Zmieniło to jego światopogląd o 180 stopni. Powiedział, że już nie chce wracać do tamtego świata. Uzależnił się od instagrama. Wydziarał sobie znaczek "#" na przedramieniu. Jak go dzisiaj spotkałem to nazywał różne przedmioty dookoła, uprzednio podciągając rękaw, że hasztaguje. Nie podzielałem jego entuzjazmu. Zrozumiał, że to nie jest spoko. Chciałby usunąć już tatuaż. Może ktoś zna jakiś dobry adres.

 Na zdjęciu widać 5 chłopaków i 2 dziewczyny.

 Hardkorowa melanżatorka. Zaprezentowała 3 żebra - NAGIE!!! Ta po prawej źle trzyma aparat, ale robi dobre zdjęcia. Bóg ją kocha. 

 Każdy przeżywa imprezy liestyle* x flirtini na swój sposób. To budujące.

 Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.

 Dziewczyny na 2 planie fotografowały chłopaka w koszulce liestyle* - był to początek flirtu towarzyskiego zakończonego wspólnymi zapiekankami o smaku papieru pod palmą. 

Ona mu opowiedziała, że jest już późno i powinni się zwijać. Janek jednak wiedział, że zostaje na posterunku. Bycie konkretnym graczem wymaga poświęceń - przesunęli spanie na wtorek. Są rzeczy ważne i ważniejsze.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=