11 March 2013

LIESTYLE* x FLIRTINI x ŁOWCY czyli dzień kobiet 8 marca 2013

 Ledwo wszedłem za DJkę, a już zaczęło się im udzielać. Jej kuzyn, ten w tle, chyba nie lubi tego chłopaka. Mówił, że wszystko zniesie, ale ma być bez języczka, bo to porządna dziewczyna.

 Ten kuzyn w uszance nie odpuszczał. Za karę zabrał troczki  z bluzy temu jej chłopakowi. Więcej nie widziałem żeby się całowali. Poskutkowało. 

 Ta dziewczyna prowadziła konkurs spirytualistyczny. Nikt nie wiedział jakie są zasady, ale było wielu chętnych do odpowiadania na pytanie. Sprowadziliśmy ją aż z Belgii. Było warto!

 Folkowe klimaty przenikają nas mocniej i mocniej. Zeppy Zep ( ten w chustce) grając w chustce okazuje szacunek starszym ludziom. Bardzo porządny facet. Taki z zasadami i dobrze wychowany.

 Tego nie pamiętam, ale chyba coś śmiesznego musiało się wydarzyć. 

 O tym już pisałem :)

 Ten konkurs spirytualistyczny związany był z nagrodami. Każdy chciał wygrać. Pierwsze miejsce to chyba wyjazd na Mazury. Młodzież ochoczo odpowiadała na zawiłe pytania. Serce rośnie!

 Ten Zeppy Zep to nawet na melanżu dba o zdrowie. Tutaj z syropem z wielu ziół. Skład znają w Polsce ze 3-4 osoby. Kolega Kovvalsky potrafi wymienić wszystkie zioła, które tam pływają! Też kiedyś taki będę :)

 Wiadomo, rap.

 Ten kuzyn przyjechał z taką rudą chyba. Ładna nawet, ale cały czas zasłaniała się kuflem. Podpijała sobie po łyczku od każdego. Nie wydała ani złotówki, a najebała się najfajniej z nas wszystkich. Złota dziewczyna!

 To już końcówka tego konkursu i wskazywanie zwycięzców.

 Mili ludzie. Ta dzieczyna w bluzce wzorowanej na ocelocie wydaje się super sympatyczne. Jeśli to czytasz to napisz na fanpage :)

 Kolega Mentos nie zgodził się z wynikami. On chciał wygrać a wygrał chyba Janek - ten z prawej. 

 Bałagan i radość czyli udany weekend.

 Oni też nic nie wygrali, chociaż jej się wydawało, że tak. 

 Modne, kocie ruchy i zaskoczenie. Po prawej w głębi: oddawaj resztę za piwo.

 Impreza, tańczymy.

 Ta miła dziewczyna bardzo ochoczo pokazywała mi swoje wdzięki. Jutro napiszę o Niej więcej, bo strasznie mnie zaintrygowała. Zgrabne ma te piersi. W tle, Ķoj ziom krci backstage - może jutro wrzucimy go na bloga :D 

Ciąg dalszy nastąpi...

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=