27 January 2013

Nowy tshirt liestyle* - HELLO KITTY

Spotkałem kiedyś dziewczynę, która miała słabość do dwóch rzeczy. Nigdy jednak nie zdradziła mi jakich. Jedyne co udało mi się ustalić to fakt, że lubi układać puzzle na golasa. Nie potrafiła tego wyjaśnić. Po prostu jakoś lepiej jej się wszystko dopasowuje i leci z nimi jak burza. Nigdy nie dokończyła żadnych będąc w ciuchach. Nawet tych po 50 czy 100 kawałków. Zapraszam ją czasami żeby sobie poukładała, a ja w tym czasie czytam albo popijam kawkę i dumam. W sumie robię jej przysługę, bo jak już ułoży to oddaje to jakiemuś typowi, który dobrze za to płaci. Po co mu ułożone puzzle - tego nie wiem, ale chyba tak naprawdę ona mu się podoba i to taki sposób żeby ją czasami zobaczyć. Chyba są prostsze, ale niech mu będzie. 
 Ostatnio układając Bitwę Pod Grunwaldem z 5000 sztuk tak się rozpędziła, że jeszcze pocisnęła 500-elementowego kota. Powiedziała, że to taki prezent i nie weźmie ani grosza za to dodatkowo, bo facet jest sympatyczny i nigdy nie daje pomiętych banknotów i w ogóle dobrze mu z oczu patrzy i raczej nie myśli o Niej wTEN sposób.
 Podejrzewam, że coś jest na rzeczy i chyba poprosi ją o chodzenie. Życzę im jak najlepiej i nomen omen, żeby im się ułożyło :)
 Tshirt jest dostępny na www.liestyle.pl 
Cena 90 PLN zawiera koszty wysyłki na terenie Polski
No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=