26 January 2013

Jak bezpiecznie zdjąć crewneck liestyle* z koleżanki

Niedawno wprowdzony do sprzedaży crewneck liestyle* o wdzięcznej nazwie GIRLS. może spawiać pewne kłopoty. Konkretnie chodzi o zdejmowanie go ze swoich koleżanek lub koleżanek innych koleżanek i kolegów :) Wujaszek dostaje od Was masę pochwał za to, że jest super wykonany i piękny, ale też kilka reklamacji, że ciężko się go zdejmuje z niektórych dziewcząt. Wszystko jest kwestią wprawy i odpowiedniego podejścia!
 Poniżej zamieszczamy instrukcję jak to zrobić bezpiecznie i skutecznie!


 Podchodząc do Niej wyciągnij ręke. Odwrócisz uwagę aż do momentu chwycenia za crewneck.

 Ruchy powinny być zdecydowane i odważne! Umyte ręce i uśmiech na twarzy też na pewno Wam pomogą. Starajcie się nie gadać za dużo tylko robić robotę i robić ją dobrze :)


Wjeżdżasz zdecydowanie zarzucając całość na głowę. Później już zsuwa się sam :)
  To mniej więcej tyle. Gdyby jednak okazało się, że Wasza przyjaciółka ma duszności czy coś takiego - wujaszek radzi żeby zdjęć stanik i dla uspokojenia jej podpisać się na piersiach.Rozpinacie go jedną ręką - jak przystało na gentlemana!
 Zsuwacie powoli pozwalając mu lekko drażnić sutki. To kluczowy moment. Albo odetchnie albo dalej lipa.

 Sprawdzacie czy dziewczyna jest dobrze nastrojona. Zwykle 3-4 ruchy i jest git. Podpis powinien być wykonywany lekko niedbale z pewną dozą nonszalancji.


Wypisane markery są najlepsze, bo trzeba powtarzać i powtarzać aż coś będzie w ogóle widać :D 
 Bywa i tak, że traficie na naprawdę zestresowaną jednostkę i wtedy należy zejść do parteru. Jeśli chcecie to piszcie na contact@liestyle.pl to wrzucę ciąg dalszy instrukcji

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=