22 December 2012

Nowy tshirt liestyle* - love is in the AIR

Wypuszczamy dla Was nowy tshirt liestyle* w porozumieniu z WSS Chmielna 20 oraz przy wsparciu firmy Nike.
Z okazji światowej premiery reedytowanych modeli airmaxów wujaszek przygotował dla Was tshirt. Tym razem coś, czego nie było - ma kolor szary, zdjęcie zrobione jest techniką polaroida, a nakład zostaje utrzymay w tajemnicy i któregoś styczniowego dnia roku 2013 po prostu już ich nie będzie :)
 Jeżeli chcielibyście zobaczyć go na żywo, podotykać i zrobić z sobie z nim zdjęcia :P wpadajcie do WSS przy ul. Chmielnej 20 w Warszawie.


 Z okazji swojej wyjątkowości tshirt będzie kosztował 90 PLN, będzie można go zamówić poprzez www.liestyle.pl już po Świętach. Już teraz prowadzimy preorder poprzez wujekliestyle@gmail.com :) Dla niecierpiących internetowcyh zakupów jest opcja kupienia go bezpośrednio na miejscu w WSS na początku stycznia 2013.

 PS. Ciekawostką jest pismo, które czyta nasza sympatyczna przyjaciółka na powyższym zdjęciu. Może ktoś rozpozna jego tytuł oraz co jet na okładce - pierwsza poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona tajemniczą niespodzianką - piszcie na wujekliestyle@gmail.com

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=