15 April 2012

Nowy tshirt od liestyle* SWEET FOCIA

Takiej niedzieli jeszcze nie było - 2 posty jednego dnia - 2 tshirty jednego dnia :D
Przejdźmy jednak do konkretów! Najnowszy tshirt liestyle* odnosi się do fantastycznego zwyczaju, który pielęgnowany jest na całym świecie od momentu pojawienia się pierwszych aparatów cyfrowych i podkręcony w momencie pojawienia się telefonów komórkowych z wbudowanym aparatem.
 ZDJĘCIA Z RĘKI - z wyciągniętej, z przykurczonej, w lustrze, z samowyzwalacza, z góry, z przodu, z dzióbkiem lub bez. Technik jest wiele, a specjalistki wiedzą jak zgrać wszystkie te elementy w rasową sweet focię.
 Jestem wielkim fanem zdjęć z ręki, które robią sobie dziewczyny, a jeszcze fajniej jest gdy robią sobie te zdjęcia topless albo fotografują też zarys pupki :D 
 Ogłaszam więc mini konkursik, w którym do wygrania będzie ten tshirt - SWEET FOCIA! 
Tym razem tylko dla dziewczynek!


1. Zróbcie sobie sweet focię
2. wyślijcie ją na contact@liestyle.pl wraz ze zgodą na opublikowanie jej przez liestyle*
3. niekoniecznie wygra najbardziej roznegliżowana, ważne żeby zgrać wszystkie zasady w jedno super zdjęcie z wielkimi oczami, ustami w dzióbek, odpowiednim kątem ustawienia głowy, przemyślanym tłem zdjęcia z bielizną na krześle i kilkoma pozostałymi sekretami :)
4. <3 na zdjęcia czekamy do środy do północy <3 
5. Pokaż, że potrafisz zrobić najlepszą sweet focię na świecie i zdobądź uroczy tshirt liestyle*


Niezainteresowani tą wspaniałą zabawą oraz chłopcy mogą kupić tshirt na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=