05 April 2012

Nowy tshirt od liestyle* EASTER BUNNY

EASTER BUNNY strasznie się Wam spodobał i nie mogliśmy nie zareagować. Maile o uroczych tematach takich jak: króliczek bokiem, jak Was przekupić, czy TO wystarczy, błagam o królika bo tak, zrobię wszystko żeby był mój itp. skłoniły nas do pochylenia się nad sprawą i rozważenia wprowadzenia jeszcze kilku tshirtów do obiegu. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności i fantazji, ale niektóre treści nawet nas zaskoczyły, za co bardzo dziękujemy i zarchiwizujemy sobie w folderku OD FANÓW XXX :)
 Nasza definicja króliczka jest trochę inna niż w przypadku  króliczka Playboya czy królika wielkanocnego, ale chyba równie urocza jak wyżej wymienione.
 Absolutnie nie chodzi o podkręcanie agresji czy podobne bzdury. Kij, który trzyma nasza bohaterka to czysta zajawka sportowa, a maska chroni ją przed wiosenną słotą i pluchą. Nikt chyba nie lubi dostać bryzgiem z kałuży od samochodu.
 Zdjęcie powinno więc zachęcać do aktywnego spędzania czasu na łonie natury z uwzględnieniem zasad higieny i bezpieczeństwa.
 Jak zwyle kupicie go poprzez www.liestyle.pl i a zwykle nie wszyscy zdążą, ale takie jest życie i tego nie przeskoczysz :)

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=