08 January 2012

Nowy tshirt od liestyle* - COWBOY

COWBOY? Dlaczego nie cowgirl? Dlatego, że już mieliśmy tshirt o tej nazwie i dlatego, że strasznie kretyńsko to brzmi. Cowboy czy KOWBOJ to bardziej ikona niż płeć więc czemu nie.
 Nasza przyjaciółka to bardzo pracowita i porządna dziewczyna. Nie chcąc pobrudzić swoich blue jeansów ani flanelowej koszuli, profilaktycznie zostawia je na chacie, w szafie, na wieszaku. W swoim skąpym stroju pomaga w gospodarstwie przy zapędzanu krów na pastwisko i z powrotem, a że pracuje żwawo to nie marznie. Kocha zwierzęta więc nie jeździ konno, bo jej szkoda bidulek. Tak więc śmiga z buta po falowanym terenie swojej ojczyzny drąc pięty i nie szczędząc kolan. Ubolewała niejednokrotnie z powodu nalotów indian, którzy konno ( im koni nie szkoda) najeżdzają jej biedną chatę. Ich wigwamy wskazują na jednoznaczne zamiary. Ona jednak dzielnie załatwia świntuchów. Strzela z palców i strzyka śliną spomiędzy szpary w zębach prosto w oczy. To zwykle w ogóle nie pomaga, ale w porę przychodzi jej wybawiciel i rozprawia się z czerwonymi. Jest nim nikt inny jak tylko wujaszek liestyle*, który ma przyjaciółki w każdym porcie i w niejednej wiejskiej chacie.
 Tshirt do kupienia jak zwykle na www.liestyle.pl 


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=