13 September 2012

Kogo dzisiaj spotkał wujaszek liestyle*...

Wujaszek dzisiaj spotkał JAC :) Nie miał niestety śmiałości żeby jej powiedzieć, że mu się bardzo podoba i że bardzo chętnie rozebrałby ją na kolejny tshirt liestyle*, a jeśli nie na tshirt to przynajmniej rozebrał dla sportu. W ogóle jest milion dziewczyn, które chciałbym rozebrać. Znane, nieznane, ładne i bardzo ładne :) Wy też pewnie macie swoją listę, która pęcznieje każdego dnia. Jeżeli to koleżanki ze studiów, maturzystki, stażystki, sąsiadki lub Wasze dziewczyny - mogę pomóc - wyslijcie jej profil na FB do mnie-> wujekliestyle@gmail.com -> bedę negocjował w Waszym imieniu. W końcu walczymy w słusznej sprawie :)
 Wracając do modelek, mają jedną zasadniczą cechę, która stawia je w moich oczach przed wszystkimi innymi dziewczynami - nie wstydzą się pokazywania cycków i są pewne siebie. Ten mix zawsze mi się podobał, ale jest jeszcze bardziej podniecający w przypadku zwykłych dziewczyn. Dlaczego? Nie wiem, ja tylko robię zdjęcia.


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=