17 June 2012

Nowy tshirt od liestyle* - GOŁE BABY

O nowym tshircie powiem Wam tylko tyle, że wymagał od wujaszka sporo wysiłku. Własnoręcznie wyklejana tapeta w tle pochłonęła sporo enrgii i kleju :) Tapeta wisiała u wujcia w mieszkaniu chyba pół roku i fantastycznie się przy niej zasypiało - jakieś 2x2metry gołych bab z kilkudziecięciu pisemek. Spontaniczne przemeblowanie zmusiło mnie jednak do zerwania jej. Teraz leży sobie na balkonie i czeka na lepsze czasy.
 Odnośnie uroczej przyjaciółki wujcia powiem Wam tye, że pewnie jeszcze raz pojawi się na tshircie, bo bardzo miło wspominam spotkanie z Nią i chyba trzeba pokusić się o kolejną sesję w niekompletnej garderobie. Tylko od Was zależy czy do tego dojdzie - bombardujcie lajkami post na fanpage liestyle* z jej zdjęciem to na pewno się zgodzi :)
 Mam nadzieję, że spodoba Wam się ten tshirt, a moja przyjaciółka zagości także u Was. Niestety nie wszyscy się Nią nacieszą, bo tshirtów będzie tylko 10 - kto pierwszy ten lepszy :)




 Tshirt jak zwykle do kupienia w preorderze poprzez ---> wujekliestyle@gmail.com <---
W temacie napisz GOŁE BABY, podaj rozmiar i płeć - np. męska M i licz na to, że jeszcze będą :)
O ile coś zostanie pojawi się też na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=