24 June 2012

Nowy tshirt liestyle* - BAYWATCH

Każdy kiedyś miał słabość do Pameli i jej atutów, chociaż nie każdy się dzisiaj do tego przyzna. Była jeszcze Erika Eleniak, Brande Roderick, Yasmine Bleeth, Gena Lee Nolin, Dona D'Errico i kilka innych dziewcząt wprost z rezydencji Hugh Heffnera - jednego z moich bohaterów. One jednak nigdy nie zostały tak mocno zapamiętane jak ich koleżanka Pam. Jako małolat spędzałem czas nie tylko na tłuczeniu kolan, graniu w piłkę czy katowaniu Amigi 500. Lubiłem też pogapić się w telewizor, a serialu Baywatch starałem się nie opuszczać nigdy. Pomyślałem sobie, że tak musi być w niebie, a piekłem była wizja sam na sam ze spoconym Davidem Hasselhofem :\ bleee 
Sąsiadki nigdy nie wyglądały jak dziewczyny z tv, chociaż miałem jedną nauczycielkę, którą wtedy chciałbym zobaczyć w czerwonym kostiumie z bojką w dłoni jak biegnie przez korytarz mojej podstawówki :)
 Wtedy postanowiłem, że też kiedyś będę spędzał czas w otoczenu półnagich dziewczyn, a dzisiaj te marzenia się spełniają. Każdy może mieć swoją Californię nawet w Polsce - wystarczy tylko mocno chcieć :)
 Na zdjęciu pojawia się puszka napoju Sumol i chociaż nikt w serialu go nie pił to jest strasznie egzotyczny i pasował tu jak ulał :) 


 Tshirt jak zwykle będzie do kupienia na www.liestyle.pl 
Preorder już teraz poprzez     wujekliestyle@gmail.com     - podaj rozmiar oraz płeć ( np. Męska L ) i módl się żeby jeszcze był!
Do zobaczenia na plaży!!!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=