04 March 2012

Nowy tshirt od liestyle* - NA SKAJPIE

Nowy tshirt od liestyle* - NA SKAJPIE - przypomni Wam te urocze chwile, kiedy video rozmowa zaczyna się kleić i obydwie strony stają się coraz bardziej wyluzowane. Przypomni Wam piękne chwile z nieznajomymi i te mniej urocze kiedy jej stary wchodzi do pokoju, albo Julka 19 okazuje się Adamem 44 z wiszącymi jajami przed kamerką :| Jeżeli jednak nic Wam nie przypomni to i tak spoko, bo przynajmniej zobaczycie jak to się robi w wersji light :)


 SKYPE - świetne spoiwo związków na odległość i jeszcze lepsze narzędzie wirtualnych zdrad i cyber seksu. Tak naprawdę trochę wkurwiające. No bo żeby tak dzwonić i gapić się na kogoś i nie móc podrapać się po dupie albo wyglądać źle i mieć na sobie wieśniacki, ale ciepły sweter. Każdy od razu kombinuje co założyć żeby było niby normalne, ale zajebiste. Może to, a może tamto i nagle łapiecie się na przygotowaniach do skajpowania. Trochę żenada, w porywach nawet autopogarda :| Większe cwaniaczki po prostu zbliżą mordeczkę do kamerki żeby nie było widać co mają na sobie.
Kiedyś było fajniej. Telefon na kablu - to nawet do Twojego pokoju nie wystarczy i trzeba kombinować jak powiedzieć dziewczynie, że jest zajebista, w obliczu starych łypających co chwila okiem w Twoją stronę. Więc trzeba było kombinować żeby może zdzwaniać się o innej porze, a może wymknąć się i poobściskiwać się u niej na klatce schodowej nasłuchując czy sąsiad nie wraca z psem albo do piwnicy. Taki skurwiel zamiast zrozumieć sytuację to jeszcze sobie skrzynkę sprawdzi czy poczta nie przyszła i czy wycieraczka równo leży... zawsze pod górkę, ale ile satysfakcji!
 Wracając do stacjonarnych - jak już się nawet dodzwoniłeś i nikt nie przeszkadzał to przynajmniej było pole do popisu dla wyobraźni, a skajpik wszystko popsuł... Chociaż z drugiej strony ciężko zobaczyć cycki przez telefon, a tak wujaszek liestyle* jest na bieżąco z tym, co pod bluzkami piszczy :) i wcale nie narzeka, ale lubi popierdolić o tym jak to kiedyś było fajnie :D


Tshirt jak zwykle do kupienia na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=