16 February 2012

Nowy tshirt od liestyle* - DONUTS

Ha! Tłusty czwartek! Święto rozpusty i ostatnie chwile obżarstwa dla wiernych! Dzisiaj rozsądek i dietę można odłożyć na bok. Liczą się kalorie i dzika pogoń za pączkami w dowolnej postaci.
 My też postanowiliśmy zinterpretować po swojemu tę piękną tradycję i z tej okazji dostajecie nowy tshirt - DONUTS! Wyobraziliśmy sobie sytuację idealną, taką w której chcielibyśmy sami się znaleźć. Taki powrót taty, czy męża, czy chłopaka. Wszystko jedno, byle wyglądało to mniej więcej tak. Otwieramy drzwi, precyzyjnym ruchem zrzucamy buty, do których same spadają prawidła i wkraczając do salonu widzimy naszą wybrankę stojącą tyłem. Klaps w pupę na dzień dobry i brak negatywnej reakcji zwrotnej w postaci placka na twarz! Coś jest nie tak! Właścicielka wciąż falującej po klapsie pupy powolnym ruchem obraca się na pięcie, ryjąc niemal dołek golfowy w parkiecie. W tym momencie naszym oczom ukazuje się piękny zestaw pączków na talerzu plus 2 bonusowe wesoło uśmiechające się spod  rozpiętej bluzeczki :)
 Tajemnicza puszka trzymana w ręce to nie zielony groszek, to mleko zagęszczone! Nagle cała układanka zaczyna mieć coraz większy sens. Prawy nadgarstek się zgina i gęsty płyn leniwie zaczyna się sączyć z niewielkiej dziurki. Spływa na słodkości rozprowadzany owalnym ruchem wyrobionej ręki, która zatacza coraz większe koła, a mleko zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do krawędzi talerzyka. Nagle mleko z impetem rozbija się o dumnie sterczące sutki i wtedy czujecie, że Wasze oczy już szerzej nie mogą się otworzyć. Następuje paraliż, ale tylko na chwilkę. Oczywiście w tym momencie wyciągacie chusteczki i pomagacie swojej lubej wytrzeć zabrudzenia na skórze. Przejmujecie talerzyk z pączkami i zmykacie przed telewizor zajadając się nimi obleśne w pośpiechu. Teraz następuje moment, kiedy czujecie, że ten scenariusz mógł mieć nieco inny finał, ale jest już za późno i pozostaje Wam jedynie modlić się o analogiczne intro za rok i wybranie właściwej pary pączków do konsumpcji.
 Bon appetit, więcej uwagi i powodzenia :)
Tshirt jak zwykle do kupienia na www.liestyle.pl 

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=