31 August 2011

Pożeganie wakacji czyli nowe dziewczyny na tshirtach

O tshircie KISS nie rozpisywaliśmy się wcale na blogu, ale żeby nie było, że nie było takiego napiszemy teraz. Całujące się młode blond Polki. Dach na Śródmieściu w Warszawie. Piękna pogoda. Aparat liestyle*. Ten miks mógł dać tylko jeden rezultat - słuszny! 
 Na prośby fanów być może wrócimy do Niego jeszcze, a jeśli nie do tego samego to przynajmniej do pary dziewcząt na 1 zdjęciu, bo to rzeczywiście bardzo wdzięczny temat, ale to później. Newsem dnia dzisiejszego jest tajemnicza sąsiadka, na która tak bardzo czekaliście. Oto i ona. Przyłapana na wieszaniu prania, zgodziła się na kilka ujęć w swoim mieszkaniu, na jednej z południowych dzielnic Warszawy. Ubrana skąpo, bo jedynie w uśmiech, udawadnia że rzeczywiście ( cytując klasyka :D) ani ojciec, ani matka, ani nawet kufelek piwka nie da Ci tego, co może dać Ci sąsiadka z naprzeciwka. My już się o tym przekonaliśmy. Tshirt jak zwykle do nabycie na www.liestyle.pl jak zwykle w limitowanej serii 10 sztuk! Pospiesz się jeśli chcesz ją mieć, bo taką sąsiadką nie pogardzi żaden rozsądny sąsiad!


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

http://gde-default.hit.gemius.pl/hitredir/id=za.qmOsCfv5UxrouWNRICpdS.h6gl8dPGIefIZ.cEz3.X7/fastid=jjgwuezntntvcynkflcvhhcxwgmx/stparam=lodjiqrmfd/url=